Волонтерська акція від студентів КРОКу - членів PTPI — Університет «КРОК»

Волонтерська акція від студентів КРОКу - членів PTPI

26 грудня 2009 Новини та події

Волонтерська акція від студентів КРОКу - членів PTPIПершим проектом студентської організації «Futuremakers» PTPI (що перекладається як «Люди до людей»), створеної у нашому Університеті у жовтні 2009 року, стала волонтерська акція - благодійний візит до будинку Ветеранів Сцени, що знаходиться в Пущі Водиці, за адресою вул. Городська,1. Студенти КРОКу привітали ветеранів з Новим Роком - подарували їм маленьку Новорічну виставу, сповнену радості та креативу. А по закінченні вистави частували власноруч приготовленими тістечками та фруктами.

«Під час чаювання ми мали дивовижну можливість поспілкуватися з ветеранами сцени та дізнатися надзвичайно багато цікавого про акторське життя кожного з них», - поділилася з нами одна із учасниць акції, студентка І курсу спеціальності КРОК-exclusive Анна Полякова

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Волонтерська акція від студентів КРОКу - членів PTPI