Благодійний проект Студради Університету — Університет «КРОК»

Благодійний проект Студради Університету

21 січня 2010 Новини та події

Благодійний проект Студради УніверситетуШостий рік поспіль Студентська рада Університету проводить благодійний проект «Не будь байдужим: допоможи дітям-інвалідам!» Цього року в рамках акції проходять благодійні вистави Культурного центру «Новорічні пригоди Вінні-Пуха», всі кошти від яких підуть на придбання речей, необхідних дітям з Цюрупинського дитячого будинку для дітей-інвалідів. Нам приємно, що до акції, як і минулого року, приєднуються школярі м. Києва - учні 1-6 класів.

Нагадаємо, що також триває збір коштів, одягу, канцтоварів, засобів особистої гігієни, які студенти відвезуть дітям напередодні Великодня. Долучайтесь! Бо байдужість – не наша позиція! Наступна вистава відбудеться 23 січня о 16.00. Замовити квитки можна у Культурному центрі (тел. 455-57-13, внутр. 137).

Оновлено: Понеділок, 10 грудня 2018 17:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійний проект Студради Університету