Конференція «Репресії в сім'ї Грушевських» — Університет «КРОК»

Конференція «Репресії в сім'ї Грушевських»

27 листопада 2013 Новини та події

Студенти КЕПІТу відвідали наукову конференцію «Репресії в сім'ї Грушевських»

Конференція «Репресії в сім'ї Грушевських»27 листопада 2013 року в рамках проекту «СОЦІОТЕРРА – МАЙБУТНЄ СВІТУ» відбулася наукова конференція «Репресії в родині Грушевських».

Захід проходив в історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського. У ньому взяли участь дослідники життя сім’ї Грушевських: М. Кучеренко, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка С. Білокінь, онука брата М. Грушевського Елеонора Захарівна. Було заслухано доповіді про історичних постатей - родичів сім’ї Грушевських.

Від Коледжу економіки, права та інформаційних технологій виступила студентка 3-го курсу Шульга Євгенія, яка була нагороджена грамотою Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Оновлено: Вівторок, 11 лютого 2014 11:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція «Репресії в сім'ї Грушевських»