І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту — Університет «КРОК»

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту

19 грудня 2013 Новини та події
Вітаємо студентів КЕПІТу!

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту19 грудня 2013 року відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Київського територіального відділення Малої академії наук України (Київської Малої академії наук учнівської молоді).

Висловлюємо щиру подяку студентам ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, які надали активну допомогу в організації заходу: студенту спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Захарченку Дмитру, студентці програми «КЕПІТ-Ексклюзив» Курочкіній Анастасії та студентці спеціальності «Маркетингова діяльність» Прилипко Ксенії. Особлива подяка висловлюється студенту спеціальності «Фінанси і кредит» Івахненку Владиславу за високий рівень передзахисту МАНівської роботи на тему «Ринок цінних паперів та особливості його функціонування в Україні». Вітаємо студентів із достойним виконанням своєї місії та бажаємо нових досягнень!

Адміністрація Коледжу

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту