Школа дебатів для студентів КРОКу — Університет «КРОК»

Школа дебатів для студентів КРОКу

13 березня 2010 Новини та події

Школа дебатів для студентів КРОКу13 березня студенти Університету «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій взяли участь у проекті «Школа дебатів». Організаторами проекту виступили Рада СНТ Університету «КРОК» та Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія». Програма Школи складалася із теоретичної частини (майстер-клас із ораторського мистецтва, тренінг по правилам гри за Британським форматом парламентських дебатів) та практичної частини (симуляція).

«В першу чергу проведення проекту було зумовлено тим, що згідно соціологічних досліджень кожному п’ятому студенту складно висловлювати свою думку обґрунтовано, логічно, змістовно. Причиною цього є відсутність достатнього практичного базису для розвитку риторичних навичок студентів та недостатність теоретичної підготовки. Таким чином, ми вирішили покращити такий стан речей серед КРОКівської студентської спільноти» – зазначив голова оргкомітету Сидоренко Вадим. Організаційний комітет висловлює подяку заступнику начальника відділу аспірантури Лічман Т.В. та директору департаменту зі студентських питань Заріповій С.З. за підтримку та допомогу в організації заходу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа дебатів для студентів КРОКу