Відкриття першого в Україні RTC — Університет «КРОК»

Відкриття першого в Україні RTC

02 березня 2010 Новини та події

Відкриття першого в Україні RTC2 березня на базі Університету «КРОК» та Київського ліцею бізнесу відбулося офіційне відкриття першого регіонального навчального центру Apple (Regional Training Center) для вчителів. На відкритті Київському ліцею бізнесу було присвоєно статус RTC Apple, про що оголосили директор департаменту дистрибуції Apple компанії ERC Сергій Кадулін та директор ліцею Людмила Паращенко. «Це мобільна мультимедійна лабораторія, яка надає унікальні можливості для цікавого й ефективного навчання та самостійної роботи як учителів, так і учнів.

Зараз ми маємо всі можливості розпочати новий освітній проект щодо перетворення ліцею у школу майбутнього – i.shool та приєднатися до світової спільноти RTC Apple», - зазначила Людмила Паращенко. Всі учасники впевнені, що це зробить експериментальну і дослідницьку роботу школярів різнобічною, а навчальний процес захоплюючим і сучасним.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриття першого в Україні RTC