Участь у бізнес грі від HeadHunter::Україна — Університет «КРОК»

Участь у бізнес грі від HeadHunter::Україна

29 квітня 2010 Новини та події

Участь у бізнес грі від HeadHunter::УкраїнаДиректор центру розвитку кар’єри Олена Володимирівна Воронцова та Голова Правління Асоціації випускників “Університету «КРОК» Світлана Зульфирівна Заріпова за запрошенням HeadHunter::Україна взяли участь у конференції та бізнес-грі «Проектні практики HR-брендингу і підсилення стратегічної ролі HR». В першій частині конференції учасники були ознайомлені з короткими доповідями практиків HR-брендингу про проекти, які реалізовувались в їх компаніях, таких як Міжкорпоративний університет (МТС-Україна).

Друга, інтерактивна частина, була присвячена роботі в групах по розв’язанню кейсів, розроблених на основі реальних ситуацій, що виникають у роботі HR-професіоналів. Група, в якій працювали наші представники, за результатами гри взяла приз глядацьких симпатій. Але головним результатом участі у проекті стало налагодження зв’язків з роботодавцями з різних куточків України для подальшої співпраці щодо організації практик, стажувань та працевлаштування студентів і випускників КРОКу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь у бізнес грі від HeadHunter::Україна