Оздоровчо-масовий захід «Крок до здоров’я» — Університет «КРОК»

Оздоровчо-масовий захід «Крок до здоров’я»

27 квітня 2010 Новини та події

«Крок до здоров’я»На базі Університету «КРОК» відбувся оздоровчо-масовий захід «Крок до здоров’я», присвячений Міжнародному дню здоров’я. Організаторами акції виступили факультет додипломної освіти та кафедра управління здоров’ям та психофізичної підготовки. Учасниками стали представники шкіл-партнерів м. Києва та Київської області: гімназія «Діалог», СЗШ № 11, СЗШ № 8, Коледж економіки, права та інформаційних технологій, а також Бородянська загальноосвітня школа I-II ступенів.

Школярі активно брали участь у спортивних естафетах, а для глядачів були проведені різні конкурси - переможці в нагороду отримували подарунки. Усі команди були нагороджені медалями та найсолодшими призами. Завдяки енергії та гарному настрою школярів, акція пройшла весело та цікаво. Чекаємо з нетерпінням на нові зустрічі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Оздоровчо-масовий захід «Крок до здоров’я»