Візит з Незалежного Університету Республіки Молдова — Університет «КРОК»

Візит з Незалежного Університету Республіки Молдова

14 квітня 2010 Новини та події

Візит з Незалежного Університету Республіки МолдоваУніверситет економіки та права «КРОК» відвідав проректор з міжнародних зв’язків Незалежного Університету Республіки Молдова (ULIM, м.Кишинеу) Герхард Орбанд. Пан Герхард прочитав лекцію для студентів 4 курсу напрямку підготовки «Міжнародна економіка (КРОК-ексклюзив)» на тему: «Centralization and economic crises – the psychology of bad decisions (Централізація та економічна криза – психологія прийняття неправильних рішень)». Після лекції відбулася дискусія зі студентами. У рамках візиту пан Герхард Орбанд ознайомився з підрозділами Університету «КРОК» та особливостями його освітньої діяльності. Відбулися переговори щодо подальшої співпраці Університету «КРОК» та Незалежного Університету Республіки Молдова.

Оновлено: Середа, 02 квітня 2014 14:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Візит з Незалежного Університету Республіки Молдова