Обрано стипендіатів Асоціації випускників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Обрано стипендіатів Асоціації випускників Університету «КРОК»

12 травня 2010 Новини та події

Лого АВУ «КРОК»На відкритому засіданні Правління Асоціації випускників «КРОКу» відбулась презентація номінантів та обрано переможців першого конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК». Ними стали студенти трьох факультетів стаціонару: Сергій Панасюк (3 курс, ЮФ), Олена Сас (4 курс, ФМВ), Надія Сперчун (4 курс, ФЕП). Основним критерієм при виборі переможців було ефективне поєднання видатних особистих здобутків та досягненнь в навчанні, науковій діяльності, розвитку студентської спільноти або іншій діяльності, які суттєво впливають на формування іміджу Університету. Конкурс викликав неабияку зацікавленість академічної спільноти і на думку організаторів, має стати традиційним заходом Асоціації випускників КРОКу, що буде щорічно проводитись до дня народження Університету.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Обрано стипендіатів Асоціації випускників Університету «КРОК»