Шоу талантів «Нівроку-2010» — Університет «КРОК»

Шоу талантів «Нівроку-2010»

20 травня 2010 Новини та події

Клуб «Never give up»»В актовій залі Університету в рамках Корпоративного мультифестивалю «Нівроку-2010» відбулось шоу талантів! Домашня атмосфера свята, яка панувала в залі, дозволила учасникам відчувати себе розкуто та імпровізувати під час виступу. Участь взяли як студенти коледжу, університету, так і співробітники КРОКу - сестри Редько, у виконанні яких прозвучала народна українська пісня.

Студент ф-ту міжнародних відносин Джонбул (Нігерія) запропонував на суд глядача свій варіант «Candy Shop», Олена Солошенко - авторську пісню, яку виконала під гітару, Петриченко Ольга розпочала шоу з драйвової «Мал по малу», а Ряба Валерія присвятила пісню та відеопрезентацію своїй подрузі.Одним із сюрпризів вечора став незапланований виступ керівника Театру танцю «КРОК» Інни Куценко та директора Культурного центру Андрія Станкевича. Театр танцю також представив свій номер «Вільний птах» під чарівний вокал Юлії Кунченко, а Назаров Андрій та Удовиченко Настя здивували всіх своїм вокальним дуетом, адже Андрій, як правило, з'являвся раніше на сцені в якості танцюриста. Показовий виступ клубу «Never give up», сенсеєм якого є Долінін Антон, став майже кульмінацією шоу, але фінальну точку поставив гурт DIORA! Це і був останній сюрприз вечора! Усі учасники були нагороджені дипломами Мультифесту та екскурсією до дендропарку «Александрія» у м. Біла Церква.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шоу талантів «Нівроку-2010»