Студенти «КРОКу» привітали вступників зі здачею тестування акцією «Я склав ЗНО! Я – супергерой!» — Університет «КРОК»

18 червня 2010 Новини та події

Я - супергерой18 червня проходив другий завершальний етап зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Складати тестування з історії свого краю вирішила найбільша кількість цьогорічних вступників і для більшості з них це був останній іспит, тому саме цей день був обраний КРОКівцями для проведення акції «Я склав ЗНО! Я – супергерой».

Поблизу майже всіх київських пунктів, де відбувалося незалежне оцінювання, студенти «КРОКу» вітали учасників тестування із подоланням ще однієї сходинки на шляху до омріяного студентського квитка та вручали їм пам’ятні подарунки. Найбільше захоплення викликав значок «супергероя». Крім того, учасники тестування отримали можливість сфотографуватися на пам’ять. Усі фото згодом будуть розміщені на сайті Університету. «Розвивайся професійно та особистісно!» – закликають студенти «КРОКу» та бажають вступникам здійснення їх мрій!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти «КРОКу» привітали вступників зі здачею тестування акцією «Я склав ЗНО! Я – супергерой!»