Здобутки наших студентів — Університет «КРОК»

Здобутки наших студентів

01 жовтня 2010 Новини та події

Здобутки наших студентівСтудент Університету «КРОК» візьме участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Юрист-2010» Вадим Сидоренко, студент 4 курсу юридичного факультету, став одним із десяти фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Юрист-2010» в номінації «Студент-юрист». Конкурс «Юрист року» традиційно проводиться Союзом юристів України за участю Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, МВС, СБУ, Вищої ради юстиції, Верховного Суду та інших профільних органів державної, судової влади, провідних громадських організацій юридичної спрямованості.

Відбір номінантів відбувався з огляду на їх успішність у навчанні, наукову діяльність, трудову та громадську активність, володіння іноземними мовами тощо. Цього року переможців у номінації «Студент-юрист» будуть обирати вдруге. Крім представника Університету «КРОК», почесне звання виборюватимуть студенти Одеської національної юридичної академії, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київського університету права НАН України, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного університету державної податкової служби України, Університету «Україна». Остаточні результати конкурсу будуть відомі до Дня юриста України, який відзначають 8 жовтня.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Здобутки наших студентів