Конференція Студентського наукового товариства — Університет «КРОК»

Конференція Студентського наукового товариства

26 жовтня 2010 Новини та події

Конференція Студентського наукового товариства26 жовтня відбулася Конференція Студентського наукового товариства Університету. Результатами роботи Конференції стали затвердження Звіту Ради СНТ за 2009-2010 рік роботи та вибори нового складу Ради. Спікером СНТ на 2010-2011 роки була обрана Лук Анна, студентка 3 курсу КЕПІТ. Також Конференція затвердила рекомендації до плану роботи Ради СНТ 2010-2011, а саме: провести майстер-класи з написання курсових та наукових робіт, видати інформаційний бюлетень для підвищення обізнаності студентів щодо наукових заходів, що проходять в Україні, провести роботу щодо підвищення навичок студентів використання ресурсів бібліотеки Університету. Перше засідання Ради СНТ відбудеться вже 1 листопада.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція Студентського наукового товариства