Студенти «КРОКу» - у другому турі олімпіади «IT-Планета 2010» — Університет «КРОК»

Студенти «КРОКу» - у другому турі олімпіади «IT-Планета 2010»

18 листопада 2010 Новини та події

«IT-Планета 2010»Студенти Університету «КРОК» Осипенко Максим, Юшковський Дмитро, Гарасько Тарас, Дідок Олександр, Кабиш Григорій та Олефіренко Дмитро показали високі результати на першому етапі Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2010». Вони пройшли до фіналу українського етапу цього конкурсу, який відбуватиметься 7-8 грудня на території нашого навчального закладу. Цього року олімпіада вперше проходить в Україні. Її мета – допомогти студентам проявити себе у галузі інформаційних технологій, що в майбутньому стане сферою їх професійної діяльності.

Для багатьох переможців олімпіада - це можливість пройти виробничу практику у провідних компаніях України чи навіть працевлаштуватися, поспілкуватися з фахівцями і обмінятися досвідом. Бажаємо нашим студентам перемоги в конкурсі і майбутнього професійного успіху!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти «КРОКу» - у другому турі олімпіади «IT-Планета 2010»