«КРОК» зробив свій вибір — Університет «КРОК»

«КРОК» зробив свій вибір

17 листопада 2010 Новини та події

«КРОК» зробив свій вибір17 листопада відбулися вибори до Студентської ради Університету «КРОК». У голосуванні міг взяти участь кожен студент денної форми навчання, якому вже виповнилося 17 років. На наступний день, під час проведення першого фестивалю студентського кіно «Visual КРОК», було оголошено результати волевиявлення студентів-КРОКівців. Отже, за підрахунками виборчої комісії, із 533 учасників голосування 360 віддали голоси «Блоку дев’яти», 153 – Блоку «Просто», 19 осіб проголосували проти всіх і 1 бюлетень було визнано недійсним. До нової Студентської ради ввійшли такі студенти: Кононенко Катерина, Багінська Сніжана, Пронькін Сергій, Клімашевська Юлія, Адамович Артем, Іванов Гліб, Старова Дар’я, Анастасія Кирилова.

Головою Студради стала студентка факультету економіки та підприємництва Кушик Марта. Новообрані члени Студентської ради Університету подякували за віддані їм голоси і пообіцяли виправдати покладені на них сподівання, прислухатися до кожного студента.

Оновлено: Вівторок, 01 квітня 2014 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» зробив свій вибір