Розпочалася щорічна благодійна акція «Добро творити легко» — Університет «КРОК»

Розпочалася щорічна благодійна акція «Добро творити легко»

24 січня 2014 Новини та події

Благодійна акція «Добро творити легко»24 січня 2014 розпочалася щорічна благодійна акція «Добро творити легко», яку проводять активісти студентського співтовариства серце в долоньках.

Для дітей, які позбавлені батьківського тепла відбудеться збір коштів та речей, щоб вони змогли відчути любов та захист!

Вже понад 10 років студенти Університету «КРОК» відвідують дитячий будинок-інтернат для дітей-інвалідів у місті Цюрупинськ (Херсонська область).

Нагадуємо, що отримані кошти та кошти з майбутніх благодійних акцій будуть витрачені на закупівлю необхідних товарів для вихованців Цюрупинського будинку-інтернату. Дізнатися про наступні заходи зі збору коштів Ви можете з анонсів на нашому сайті.

Дякуємо за небайдужість!

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Розпочалася щорічна благодійна акція «Добро творити легко»