«КРОК» визнано підприємством року — Університет «КРОК»

«КРОК» визнано підприємством року

29 листопада 2010 Новини та події

«КРОК» визнано підприємством рокуВідповідно до Міжнародного економічного рейтингу підприємств «Ліга кращих», який формується за офіційними даними державної статистики і згідно з системою оцінки визнаного у всьому світі EUROPEAN STANDART RATING, Університет «КРОК» названо підприємством року. Наш навчальний заклад посів 4 місце з-поміж 350 000 українських компаній. Ректору Університету Сергію Михайловичу Лаптєву присуджено звання «Керівник року» за професійне управління підприємством – лідером економіки України. Також Сергій Михайлович нагороджений орденом «Почесний хрест».

Медалі «Професійна слава України» отримали проректор з корпоративного управління Наконечна Наталія Василівна, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Піддубна Світлана Максимівна та директор Навчально-наукового інституту менеджменту безпеки Пригунов Павло Якович. Щиро вітаємо нагороджених з почесними відзнаками та усіх КРОКівців з перемогою!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» визнано підприємством року