Як пройшли весняні канікули разом із «PROF CAMP»? — Університет «КРОК»

Як пройшли весняні канікули разом із «PROF CAMP»?

01 квітня 2014 Новини та події

Як пройшли весняні канікули разом із «PROF CAMP»Весняний відпочинок у частини старшокласників цього року був особливим, адже останній березневий тиждень вони провели в профорієнтаційному таборі «PROF CAMP».

Цей табір покликаний допомогти школярам обрати майбутню професію. Програма заходу була присвячена найактуальнішим професіям сьогодення: аудитор, юрист, ІТ-спеціаліст, дипломат та HR-спеціаліст. Крім того, учасники змогли побувати на тренінгах з особистісного розвитку, що проводили досвідчені спеціалісти. Та, мабуть, найзахопливішими для школярів виявилися імітаційні ігри й екскурсії до компаній «EY» та «WIN Interаctive».

Ключовою і завершальною подією проекту став батьківський день «КРОК до майбутньої професії», під час якого кожен із випускників презентував омріяний фах. Виступи учасників оцінювали судді – директор департаменту з розвитку Університету «КРОК» Тулякова І.С., голова правління Асоціації випускників навчального закладу Заріпова С.З. та директор департаменту зі зв’язків із громадськістю «КРОКу» Чабала К.Г.

Під час церемонії закриття проекту випускники отримали сертифікати і подарунки. Найактивніших учасників очікували сюрпризи. За рішенням суддів ІІІ місце за чудову презентацію розділили між собою Марія Лисенко та Іванна Давидюк. ІІ місце зайняв Антон Сотник, який отримав подарунок від партнера проекту – телекомунікаційної компанії «life:)». Перше місце посів Олександр Мороз, якому вручили суперприз – карманний фотопринтер від компанії «LG».

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації найзаповітніших мрій!

Оновлено: Четвер, 03 квітня 2014 12:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Як пройшли весняні канікули разом із «PROF CAMP»?