Захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми — Університет «КРОК»

Захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми

19 лютого 2011 Новини та події

Захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми19 лютого відбувся захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми «Подвійний диплом». Захист бізнес-планів провели професори голландського університету Hogeschool NOVI (Університет професійної освіти NOVI) Якко Столкер і Пол Віссерс. Випускники програми успішно презентували свої роботи і в березні 2011 року отримають дипломи нідерландського університету. Їм буде присвоєно кваліфікацію «Бакалавр бізнес-адміністрування».

Голландська професура відзначила високий рівень підготовки бізнес-планів студенток Маркіної Олександри й Микитюк Мар'яни. Професор Якко Столкер дав рекомендації майбутнім випускникам з написання дипломних робіт і вказав на типові помилки, які роблять студенти при підготовці фінансової частини бізнес-плану, проведенні маркетингового дослідження та, безпосередньо, при презентації бізнес-плану. Вітаємо випускників програми «Подвійний диплом» з успішним захистом дипломних робіт: Маркіну Олександру, Микитюк Мар'яну, Ягшимурадова Байрама, Мудрик Юлію та Звольску Вікторію.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми