Студентська онлайн газета «KROK TIMES» — Університет «КРОК»

Студентська онлайн газета «KROK TIMES»

21 січня 2014 Новини та події

Студентська онлайн газета «KROK TIMES»21 січня 2014 року стартував новий проект Студентської ради Університету - студентська он-лайн газета «KROK TIMES».

Студентська газета - це засіб інформування студентів та співробітників про події в Університеті та за його межами, є відображенням інтересів студентів та викладачів, створює систему публічних цінностей, формує лідерську групу. Головний редактор газети - Марина Гусакова (заступник голови студентської ради, студентка 4курсу факультету міжнародних відносин). Девізом газети став вислів: «Роби свій КРОК до світу інформації».

За перший день роботи онлайн сторінку газети відвідало 319 осіб. Дякуємо організаторам заходу: Войтенко Анастасії - голові Студентської Ради Університету, (ФЕП, 3 курс), Гусаковій Марині (ФМВ, 4 курс), Чарупі Ларисі (ФЕП, 3 курс), Мельник Ірині (ККН, 3 курс), Миговичу Артему (ККН, 2 курс), Ковальчук Вікторії (КЕПІТ, 2 курс), Кисіль Анні (КЕПІТ, 1 курс), Лавренюк Лілії (ЮФ, 2 курс), Зачинському Марку (ФМВ, 1 курс), Шелаєву Дмитру (КЕПІТ, 4 курс).

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентська онлайн газета «KROK TIMES»