Всеукраїнська екологічна конференція — Університет «КРОК»

Всеукраїнська екологічна конференція

25 лютого 2011 Новини та події

Всеукраїнська екологічна конференція25 лютого в Університеті «КРОК» відбулася V Всеукраїнська екологічна конференція «Реалізація екологічних проектів на шляху до сталого споживання». Ініціаторами заходу виступили: Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС», Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Університет «КРОК».

Мета заходу – висвітлення ролі учнівської та студентської молоді, молодіжних екологічних об’єднань у галузі екологічної освіти, формування екологічного мислення та культури підростаючого покоління. Під час конференції працювало п’ять секцій. Доповіді учасників стосувалися проблем споживання водних ресурсів у повсякденному житті, збереження водойм, використання та утилізації полімерів і пластику, переваг і недоліків біопалива, харчових добавок, ГМО, розвитку сільського зеленого туризму та велотуризму, альтернативних джерел енергії, впливу автомобільного транспорту на атмосферне повітря та ін.

Оновлено: Середа, 18 лютого 2015 19:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнська екологічна конференція