«КРОКівці» взяли участь у молодіжному екологічному форумі — Університет «КРОК»

«КРОКівці» взяли участь у молодіжному екологічному форумі

07 березня 2011 Новини та події

«КРОКівці» взяли участь у молодіжному екологічному форумі3-4 березня студенти (Роменська Аніта, Романець Сергій) і викладачі (Прохоренко В.О., Хрутьба А.С.) Коледжу економіки, права та інформаційних технологій і Університету "КРОК" взяли участь у роботі І Карпатського молодіжного екологічного форуму та науково-практичної конференції. Ці заходи проходили на базі Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету з нагоди 100-річчя з дня народження Юрія Володимировича Юркевича - науковця, лісівника, природоохоронця, краєзнавця.

Секції науково-практичної конференції працювали у форматі круглих столів: 1. Екологічні проблеми Карпатського краю та шляхи їх вирішення. 2. Екологічні проблеми транспорту. 3. Вивчення та збереження лісових екосистем. 4. Вивчення та охорона біорізноманіття. 5. Проблеми використання водних ресурсів та альтернативних джерел енергії в Карпатському регіоні. 6. Екологічне право, менеджмент і аудит. Форум закінчився екскурсією учасників до візит-центру Карпатського національного природного парку (м. Яремча) і в Манявський скит, а також урочистим засіданням товариства лісівників України.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОКівці» взяли участь у молодіжному екологічному форумі