«Піраньї КРОКу – 2» - перший етап позаду! — Університет «КРОК»

«Піраньї КРОКу – 2» - перший етап позаду!

03 лютого 2011 Новини та події

«Піраньї КРОКу – 2»З лютого в Університеті «КРОК» впроваджується освітній проект «Піраньї КРОКу – 2», організатором якого є проектна група «SPG». Проект передбачає комбінування тренінгів зі спеціалізації за певними професійними спрямуваннями та з особистісного розвитку. Відбірковий тур до участі у проекті проходив у форматі інтерв’ю, яке було максимально наближене до співбесіди при влаштуванні на роботу.

Його результатом стало створення трьох «компаній»: PR-агентство, у межах якого реалізуються напрями «PR», «Еvent» та «Інтернет-маркетинг», медіа-група (напрями «Video production» та «Тележурналістика»), а також проектний офіс (напрям «Проектний менеджмент»). На сьогодні завершився перший модуль проекту, спрямований на здобуття базових знань зі спеціалізації. Другий модуль навчання передбачатиме практичні заняття. «Піраньки», поділені на команди, створюватимуть власні проекти, спрямовані на просування зовнішніх та внутрішніх комунікацій Університету «КРОК». Для ефективної роботи команд 12 березня організатори провели мотузковий курс «Полювання на піраній» – захід, який допоміг студентам ближче познайомитися один з одним для успішної творчої співпраці.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Піраньї КРОКу – 2» - перший етап позаду!