«Друге життя відходам» — Університет «КРОК»

«Друге життя відходам»

19 листопада 2013 Новини та події

Екологічні майстер-класиЯк відомо, 2013/2014 навчальний рік в нашому Університеті проголошено роком розвитку екологічної свідомості та формування екологічної культури в середовищі корпорації «КРОК».

І саме цього навчального року Університет спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київкомунсервіс», Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради та Національним транспортним університетом виступили організаторами лекторію та серії майстер-класів «Друге життя відходам».

19 листопада 2013 року у своїх стінах Університет «КРОК» приймав викладачів шкіл м. Києва. Із вітальним словом до учасників заходу звернулися Мельник Сергій Миколайович – директор КП «Київкомунсервіс», депутат Київської міської державної адміністрації; Володькіна Вікторія Володимирівна – начальник відділу інформаційного забезпечення КП «Київкомунсервіс»; Хрутьба Вікторія Олександрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності Національного транспортного університету; Наконечна Наталія Василівна – проректор з корпоративного управління Університету «КРОК».

Для слухачів провели екологічні майстер-класи за участю студентів та педагогів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій під керівництвом директора Сумбаєвої Людмили Петрівни.

Оновлено: Вівторок, 17 грудня 2013 17:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Друге життя відходам»