Вітаємо «КРОК» з 19-річчям — Університет «КРОК»

Вітаємо «КРОК» з 19-річчям

15 травня 2011 Новини та події

Вітаємо «КРОК» з 19-річчям15-го травня Університету «КРОК» виповнилося 19 років. Святкування Дня народження навчального закладу відбувалося по-особливому – студенти, випускники та працівники вишу взяли учать у квесті «19 років – 19 КРОКів» в центрі столиці. Кількість «станцій» «КРОК-квесту» символізувала кількість років, які виповнилися Університету, - дев’ятнадцять. Назви цих станцій також були досить символічними – «КРОК до вибору професії», «КРОК до навчання без корупції», «КРОК до ексклюзивності», «КРОК до студентського життя», «КРОК до кохання», «КРОК до саморозвитку» та інші. До участі у квесті могли долучитися не лише КРОКівці, а й усі бажаючі – кияни та гості міста. Так, на станції «КРОК до родини» вони могли створити своє родинне дерево, на станції «КРОК до здорового способу життя» - обміняти цигарки на цукерки.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо «КРОК» з 19-річчям