25 травня відбулось вручення стипендії АВУ «КРОК» — Університет «КРОК»

25 травня відбулось вручення стипендії АВУ «КРОК»

25 травня 2011 Новини та події

АВУ вручила стипендії

25 травня відбулось вручення стипендії АВУ «КРОК»25 травня відбулось нагородження переможців Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК».

Вітаємо Стипендіатів АВУ 25 травня відбулось вручення стипендії АВУ "КРОК" 2011 року: Роменська Аніта (3 курс, ФЕП, «економіка підприємства») - стипендія 1 500 грн., Юрчук Владислава (4 курс, ФЕП, «фінанси») - стипендія 1 000 грн., Михалків Ольга (4 курс, ЮФ, «психологія») - стипендія 1 000 грн., Солодюк Оксана (4 курс, ЮФ, «психологія») - стипендія 1 000 грн. «за вагомий внесок у реалізацію культурно-освітніх проектів».

Бажаємо майбутніх перемог номінантам конкурсу: Кириленко Анастасія (4 курс, ФЕП, програма «КРОК-Лідер»), Закарчевна Вікторія (4 курс, ЮФ, «Психологія»), Полинцева Юлія (3 курс, ФМВ, «Міжнародна економіка»), Саліхова Марина (4 курс, ФМВ, «Міжнародна інформація») - додаткова нагорода від члена АВУ «КРОК» за бездоганне оформлення документів, які було подано на розгляд конкурсної комісії, Фіронов Олександр (4 курс, ФЕП, «Фінанси»). І номінантам, і стипендіатам було вручено також подарунки: візитки, фірмові чашки та цукерки Асоціації. Ми вдячні за надані призи випускникам: Потійко Юрію Алійовичу (випуск 1998 року) - президент ЗАТ «Дорадо», Вальковській Олені Сергіївні (випуск 1999 року) - директор департаменту зв'язків з громадськістю та реклами ЗАТ «Житомирські ласощі», Марії Петроченко (випуск 2010 року)! Подяку від Правління АВУ «КРОК» за дієву підтримку у проведенні конкурсу було вручено члену Асоціації, випускнику 2010 року Микиті Полатайку!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 25 травня відбулось вручення стипендії АВУ «КРОК»