КРОКівський мер Києва на першому Міжнародному форумі студентського врядування — Університет «КРОК»

КРОКівський мер Києва на першому Міжнародному форумі студентського врядування

05 квітня 2013 Новини та події

КРОКівський мер Києва на першому Міжнародному форумі студентського врядування5 та 6 квітня 2013 року в Запорізькій державній інженерній академії відбувся І Міжнародний форум органів студентського самоврядування «Розвиток студентського самоврядування - важливий чинник вдосконалення молодіжної політики». Метою форуму є об’єднання лідерів для ефективного вирішення актуальних питань студентства та вдосконалення роботи органів студентського самоврядування.

Учасниками форуму стали понад 40 студентів різних регіонів України.

Представником від Університету «КРОК» та м. Києва стала Марина Гусакова, студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин, студентський мер Києва.

В перший день форуму відбулося пленарне засідання, презентація найкращих доповідей, засідання на тематично спрямованих секціях, які пройшли у вигляді тренінгів і з подальшим обговоренням запропонованих ідей та проектів, заключне засідання.

До обговорення було запропоновано ряд актуальних питань з приводу перспектив розвитку органів студентського самоврядування, учасники спробували розробити нові ідеї законопроектів до закону України про вищу освіту.

До резолюції було додано пропозицію Марини Гусакової, щодо організації стажування активних студентів у міських органах та адміністрації з ціллю отримання досвіду роботи протягом навчання.

Наступного дня учасники відвідали найвизначніше місце Запоріжжя - острів Хортицю, а також помилуватися міськими парками.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівський мер Києва на першому Міжнародному форумі студентського врядування