Carslberg Ukraine провів екскурсію для Піраній КРОКу — Університет «КРОК»

Carslberg Ukraine провів екскурсію для Піраній КРОКу

10 квітня 2013 Новини та події

Carslberg Ukraine провів екскурсію для Піраній КРОКу10 квітня 2013 року студенти Університету «КРОК» відвідали виробничі потужності заводу Carslberg Ukraine.

Добігає кінця перший етап освітньої програми для студентів «Піраньї КРОКу», і вчора пройшов останній майстер-клас для спеціалізації «HR» (управління персоналом), який проводили фахівці компанії Carslberg Ukraine.

Майстер-клас на тему «Корпоративна культура компанії» провела голова PR-департаменту Світлана Веселовська. Найцікавіше відбулося згодом, коли для наших студентів відкрилася чудова можливість наочно побачити як організовується виробництво продукції в компанії та здійснити прогулянку серед лабіринтів виробничого устаткування.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Carslberg Ukraine провів екскурсію для Піраній КРОКу