В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з «Управління проектами» перемогла студентка «КРОКу» — Університет «КРОК»

18 квітня 2013 Новини та події

Олімпіада з «Управління проектами»З 18 по 20 квітня 2013 року в Університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами». На олімпіаду з’їхалися студенти з усієї країни (81 учасник), магістри із 27 українських вишів.

Спеціально для іногородніх студентів було проведено екскурсію містом. В склад журі олімпіади увійшло 18 членів, а також була створена апеляційна комісія, яка включала 5 науковців із вищих навчальних закладів країни.

Олімпіада проходила у три етапи: вирішення ситуативних задач, вирішення творчих задач та виконання тестового завдання. Учасники олімпіади взяли участь в креативній грі, яку проводила Чередніченко А.М.

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з «Управління проектами» стала студентка магістратури Університету «КРОК» - Альона Янішевська.

Отримані нагороди: І місце – Янішевска Альона, Університет «КРОК» ІІ місце – Аксьонов Дмитро, КНЕУ та Воробйова Віолетта, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля; ІІІ місце – Позднєв Андрій, Національний університет «Львівська політехніка» та Штейнбрехер Анна, НАУ (м. Харків), Цветков Олександр, Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є. Жуковського.

Також, десять студентів здобули перемогу в окремих номінаціях.

Переможці отримали дипломи, та статуетки переможців.

Вітаємо студентів із отриманими нагородами!

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з «Управління проектами» перемогла студентка «КРОКу»