«Із сусідами КРОКу чисто й нівроку» — Університет «КРОК»

«Із сусідами КРОКу чисто й нівроку»

20 квітня 2013 Новини та події

«Із сусідами КРОКу чисто й нівроку»Студенти і співробітники Університету «КРОК» запросили своїх сусідів, жителів мікрорайону, 20 квітня приєднатися до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» та прибрати парк «Нивки».

Вже третій рік поспіль відбувається масштабна акція «Зробимо Україну чистою!» із наведення чистоти в парках і місцях відпочинку по всій країні! Таке величезне спільне прибирання об’єднує соціально активне населення, компанії та громадські організації задля вирішення проблеми засмічення.

КРОКівська родина вирішила долучитися до досягнення цієї мети та за підтримки адміністрації Університету організувала інформаційну кампанію «Зробимо наш парк «Нивки» чистим разом!».

Під час акції близько 60 волонтерів за декілька годин роботи зібрали більше 110 пакетів сміття (ємністю 120 літрів кожен) та подарували гарний весняний настрій парку.

Тож ми дякуємо всім, хто долучився до заходу та зробив свій крок назустріч чистій Україні!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Із сусідами КРОКу чисто й нівроку»