Вітаємо з проходженням відбору на навчання у Європі! — Університет «КРОК»

Вітаємо з проходженням відбору на навчання у Європі!

19 листопада 2013 Новини та події

Університет економіки і права «КРОК»19 листопада 2013 року були оприлюднені результати відбору студентів для участі в програмах студентського обміну з країнами Європи.
Вітаємо Клекту Михайла (3 курс, «Економіка підприємства»), Задорожну Наталію (2 курс, «Міжнародна інформація»), Лаптєва Сергія (1 курс, «Міжнародний бізнес»), які протягом наступного півріччя безкоштовно навчатимуться в вузах Польщі та Угорщини.

Відбір складався з двох частин: тестування з англійської мови та співбесіда з членами комісії, у складі якої були заступник декана факультету міжнародних відносин Момот Н.М, начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г., співробітники управління та представники Студентської ради Університету.
Відбір відбувався згідно з Положенням про академічну та студентську мобільність Університету «КРОК».
Вітаємо КРОКівців із досягненнями та бажаємо успішного навчання в Європі!

Оновлено: П'ятниця, 13 грудня 2013 17:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з проходженням відбору на навчання у Європі!