КІНОЛОГОС – 2011 — Університет «КРОК»

КІНОЛОГОС – 2011

26 серпня 2011 Новини та події

КІНОЛОГОС – 201126 серпня 2011 року в м. Одеса відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю документального кіно «КІНОЛОГОС – 2011», організаторами якого виступили: об’єднання кінематографістів «КІНОЛОГОС», всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Міжнародна асоціація працівників культури та мистецтва (МАРКИС), загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання», благодійний фонд «Аратта-Козацтво-Сьогодення», Асоціація працівників культури та мистецтва України, Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України.

Вітаємо Мелько Людмилу Федорівну, декана факультету додипломної освіти Університету «КРОК» з отриманням спеціального призу, почесної грамоти від Міжнародної асоціації працівників культури та мистецтва, а також з присвоєнням звання лауреата міжнародного кінофестивалю за документальний фільм «Діалог культур»!Бажаємо натхнення та нових творчих звершень!

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 10:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КІНОЛОГОС – 2011