Презентація КРОКівських проектів та ініціатив — Університет «КРОК»

Презентація КРОКівських проектів та ініціатив

15 вересня 2011 Новини та події

Презентація КРОКівських проектів та ініціатив15 вересня на подвір’ї Університету пройшла презентація КРОКівських проектів та ініціатив. Під час презентації студенти мали змогу ознайомитися з усіма можливостями, які пропонує Університет у вільний від занять час. КРОКівці мають змогу долучитися до Студентського наукового товариства, університетської команди з брейн-рингу, дебатної академії, творчо реалізуватися у вокальній студії «КРОК», Театрі танцю «КРОК» чи Театральній студії «КРОКодил», стати частиною проектної групи «SPG» або медіа-групи «KMG production», взявши участь в освітньому проекті «Піраньї КРОКу», тощо.

Ведучими були Міс КРОК-2011 Анастасія Удовиченко та Містер КРОК-2011 Владислав Волинець. За презентаційними столами у керівників та учасників проектів можна було не лише отримати інформацію та поспілкуватися, а й одразу записатися на участь в будь-якому з них. Наші першокурсники вже зробили свій вибір, а якими будуть результати – подивимось!

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 09:57
Детальніше в цій категорії: « Будь ЕКОлогічним! КІНОЛОГОС – 2011 »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація КРОКівських проектів та ініціатив