Вітаємо! — Університет «КРОК»

Вітаємо!

28 вересня 2011 Новини та події

Вітаємо!Видавництво «КБД-Видав» і журнал «Банкір» підвели підсумки I Всеукраїнського конкурсу «Кращий вищий навчальний заклад з підготовки фахівців банківсько-фінансової сфери - 2011». Урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбулася 28 вересня 2011 року в Кришталевому залі готельного комплексу «Київ». Організаторами заходу виступили міжнародне видавництво «КБД-Видав», що випускає щорічний довідник-каталог «Банки України, СНД, Балтії, Грузії» і спеціалізований журнал «Банкір». Вітаємо Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК», який став лауреатом конкурсу у номінації «Кращий вищий навчальний заклад за якістю післядипломної освіти»!

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 09:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо!