КРОКівці взяли участь в імітаційній рольовій грі «Модель ЮНЕСКО» — Університет «КРОК»

КРОКівці взяли участь в імітаційній рольовій грі «Модель ЮНЕСКО»

28 вересня 2011 Новини та події

КРОКівці взяли участь в імітаційній рольовій грі «Модель ЮНЕСКО»28 вересня відбулася імітаційна рольова гра «Модель ЮНЕСКО», яка цього року була присвячена проголошеному Організацією Об’єднаних Націй за пропозицією Виконавчої ради ЮНЕСКО Міжнародному року хімії. Коледж економіки, права та інформаційних технологій отримав сертифікат учасника у творчому конкурсі «Зустріч у мережі» для організацій-претендентів на участь в ігровій сесії 2011 р. «Хімія – наше сьогодення, наше майбутнє».

Вітаємо студентів Коледжу, команду-прототип «Ангели Землі», зокрема Чапліну Анастасію, Роменську Аніту, Іванову Анну, з отриманням сертифіката учасника тематичного квесту «Хімік-шоу», а також Шамаля Гліба, Коровай Маргариту та Роменську Аніту з отриманням почесних дипломів, що засвідчують їх перемогу у фестивалі стільникового фільму «Хімія моєї школи». Вітаємо Хрутьбу Вікторію Олександрівну, викладача кафедри математичних методів та статистики, з отриманням почесного диплома за перемогу у фестивалі педагогічної майстерності «Урок хімії ХХІ століття».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівці взяли участь в імітаційній рольовій грі «Модель ЮНЕСКО»