Виставка «Магістратура та MBA 2011» — Університет «КРОК»

Виставка «Магістратура та MBA 2011»

19 жовтня 2011 Новини та події

Виставка «Магістратура та MBA 2011»19 жовтня в готелі «Хаятт Рідженсі Київ» відбулася виставка «Магістратура та MBA 2011», організатором якої виступила компанія Begin Group, яка є експертом освітнього ринку і співпрацює з провідними освітніми організаціями Росії та інших країн світу (бізнес-школи, вузи, приватні школи). На виставці були представлені: - програми магістратури та МВА; - Executive MBA; - короткотермінові курси; - підвищення кваліфікації та профперепідготовка; - курси ділової іноземної мови; - спеціалізовані курси з підготовки до міжнародних мовних іспитів (TOEFL, IELTS та ін.).

У рамках виставки були проведені презентації програм бізнес-освіти вузів і бізнес-шкіл та відкриті майстер-класи від професорів провідних бізнес-шкіл. Також учасники заходу мали змогу дізнатися про стипендії і гранти для бажаючих отримати ступінь MBA або вступити до закордонного вузу та пройти пробне тестування. Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням почесного диплома учасника виставки!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка «Магістратура та MBA 2011»