Брейн-ринг «Think green» — Університет «КРОК»

Брейн-ринг «Think green»

04 листопада 2011 Новини та події

Брейн-ринг «Think green»4 листопада в Університеті «КРОК» відбувся брейн-ринг «Think green». Його учасниками стали студенти першого курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Всього у грі взяло участь 45 студентів, які були об’єднані у вісім команд, по п’ять студентів у кожній.

Брейн-ринг «Think green» - важливий крок у формуванні молодіжної екологічної культури. Під час гри було висвітлено низку проблем, з якими кожна людина стикається щодня. Основна мета брейн-рингу – закликати молоде покоління до екологічного мислення, сформувати відчуття власної відповідальності за стан навколишнього середовища.

Переможцем стала команда студентів групи «Право-1» - «Еко-кадри», яка була нагороджена дипломами та кубком «Think green».

Всі учасники брейн-рингу отримали відповідні сертифікати.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 15:30
Детальніше в цій категорії: « Вітаємо! Вітаємо! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Брейн-ринг «Think green»