Парад вищих навчальних закладів м. Києва — Університет «КРОК»

Парад вищих навчальних закладів м. Києва

19 листопада 2011 Новини та події

Парад вищих навчальних закладів м. Києва19 листопада на Хрещатику відбувся парад вищих навчальних закладів м. Києва, організований Київською міською державною адміністрацією. У параді, присвяченому Міжнародному дню студента, взяли участь понад 200 студентів Університету «КРОК».

У цей день на головній вулиці країни відбулися і ряд інших заходів: святковий концерт студентської самодіяльності, чемпіонат з міні-футболу і вуличного баскетболу та ін.

Крім того, на Майдані було встановлено близько 20 наметів, в яких представники різних університетів ділилися інформацією про діяльність свого навчального закладу і пригощали всіх бажаючих гарячим чаєм.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Парад вищих навчальних закладів м. Києва