Пройшли наукові читання «Видатні менеджери минулого та сучасності» — Університет «КРОК»

Пройшли наукові читання «Видатні менеджери минулого та сучасності»

28 листопада 2011 Новини та події

«Видатні менеджери минулого та сучасності»Читання були організовані відділенням економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді (КМАНУМ) за сприяння Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Під час відкриття заходу зі вступним словом виступила проректор із науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК» Наконечна Н.В., а завідувач кабінету відділення економіки КМАНУМ Кагляк О.В. провела презентацію на тему «Призначення та функції менеджера».

Кожному з учасників заходу було запропоновано підготувати виступ тривалістю 7 хвилин із демонстрацією презентації в Power Point про успішного вітчизняного або іноземного менеджера.

Всього було презентовано тринадцять робіт, дві з яких представили студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Зокрема, від КЕПІТу виступали студент 3-го курсу Романець Сергій з презентацією на тему «Білл Гейтс» та студент 2-го курсу Мичак Роман, який підготував доповідь про Акіо Моріта.

Наукові читання відвідали слухачі відділення економіки КМАНУМ, керівники відділення і секцій, вчителі та учні Київського ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, гімназії «Академія», гімназії №30 «ЕкоНад», ліцею «Наукова зміна».

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 14:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пройшли наукові читання «Видатні менеджери минулого та сучасності»