Авторські видання актуальних фахових підручників від кафедри національної економіки та фінансів — Університет «КРОК»

16 липня 2019 Новини та події

До нового навчального року!

Кафедра національної економіки та фінансів презентує чергові авторські видання актуальних фахових підручників, які конче потрібні студентській спільноті не лише Університету «КРОК».

Лише знання, що ґрунтуються на сучасних тенденціях та новаціях світової фінансової науки допоможуть студентам бути успішними у повсякденному житті. А кафедра виступає гарантом такого успіху випускників КРОКу.

Завідувач кафедри
національної економіки та фінансів
Грушко В.І.

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:33