Урочиста церемонія вручення наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

08 липня 2019 Новини та події

8 липня 2019 року в Університеті «КРОК» відбулася знаменна подія – вперше в історії Університету пройшов випуск докторів філософії Університету «КРОК».

Учасниками цього урочистого дійства стали – співзасновник «КРОКу», ректор Університету, кандидат економічних наук, професор, відмінник освіти України Лаптєв С.М., співзасновник Університету, директор Київського ліцею бізнесу, доктор наук з державного управління, кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України, голова громадської організації «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» Паращенко Л.М., президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики та співзасновник Університету «КРОК» Фініков Т.В., проректор з наукової роботи, професор Мігус І.П., директор Навчально-наукового інституту Рач В.А., Завідувач навчально-дослідної докторської програми з менеджменту, професор Медведєва О.М.

Серед гостей заходу був представник Посольства Нігерії в Україні, пан Абдулкадір Кабіру, нинішній аспірант Університету «КРОК» і доктора філософії Університету «КРОК» Aсаре Джозеф і Осакве Ікенна. Осакве Ікенна, вихідець з Нігерїї, магістер з управління проектами, випускник Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Асаре Джозеф, вихідець з Гани, магістр з ділового адміністрування. Почав навчання у Східноукраїнському національному університеті імені В. Даля, а в 2015 році закінчив Університет «КРОК».

У 2014 році в Університеті «КРОК» почалася підготовка докторів філософії Університету «КРОК». Обидва випускники успішно завершили навчальні та дослідницькі компоненти докторської програми, а 3 липня 2019 року успішно захистили дисертації в дисертаційній комісії Університету «КРОК».

За традицією, яка склалась у науковій школі, незалежно від ступеня, що присуджується, вручається пам’ятний сертифікат.

Перед урочистим врученням вітальне слово взяв ректор Університету С.М. Лаптєв, який заначив, що під час захисту випускники програми продемонстрували глибоке розуміння галузі дослідження, підтвердили набуті компетенції доктора філософії Університету. Він щиро привітав Осакве Ікенна та Асаре Джозефа і побажав продовжувати свою наукову та педагогічну діяльність, гідно представляючи Університет «КРОК» в різних країнах світу.

Директор Навчально-наукового інституту Рач В.А. продовжив урочисту церемонію вручення сертифікатів, наголосивши, що ідея цього проекту виникла на запит Осакве Ікенни щодо можливості навчання на рівні доктора філософії з отриманням ступеня та диплома Університету. Це є академічною традицією Університетів усього світу. Завдяки ухваленню нового Закону «Про вищу освіту» у липні 2014 року цей проект отримав шанс розпочатись та бути виконаним. Успішна реалізація цього проекту відбулась також завдяки кропіткій праці керівника освітньо-наукової програми професора Медведєвої О.М. На підставі вивчення багатовікового досвіду кращих світових університетів їй вдалось розробити правила та процедури реалізації освітньо-наукової програми та атестації докторів філософії Університету «КРОК».

Валентин Анатолійович побажав нашим першим докторам філософії гідно нести по життю добре ім’я Університету «КРОК» та нашої наукової школи.

З вітальними словом також виступили: співзасновник Університету, директор Ліцею бізнесу, професор Паращенко Л.М., співзасновник Університету Фініков Т.В., проректор з наукової роботи, професор Мігус І.П., завідувач навчально-дослідної докторської програми з менеджменту професор Медведєва О.М.

Університет «КРОК» пишається успіхами своїх випускників докторів філософії та бажає великих майбутніх звершень!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Урочисте вручення дипломів Докторам філософії Університету «КРОК» / Університет / 08.07.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 15 липня 2019 15:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочиста церемонія вручення наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК»