Відбулася IV Звітно-виборча конференція СНТ КЕПІТу — Університет «КРОК»

Відбулася IV Звітно-виборча конференція СНТ КЕПІТу

05 липня 2019 Новини та події

У червні 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася IV Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства (СНТ).

Делегованими представниками для участі у Конференції стали найактивніші студенти Коледжу. Модерувала захід заступник директора Коледжу з наукової та методичної роботи, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК» – Рибак Ірина Вікторівна.

На порядку денному IV Звітно-виборчої конференції Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій були такі питання: затвердження звіту голови Студентського наукового товариства у 2018–2019 н. р. Соломії Кашуби; вибори голови Студентського наукового товариства; вибори заступника голови Студентського наукового товариства; вибори голів секцій Студентського наукового товариства.

Головним підсумком IV Звітно-виборчої конференції стало обрання нового складу Студентського наукового товариства Коледжу (СНТ):

•   голова СНТ – Серпун Дар’я;
  •   заступник голови СНТ – Дорошенко Марія;
  •   голова секції інформаційних технологій – Панченко Микита;
  •   голова секції правових наук – Микитенко Ольга;
  •   голова секції наук загальноосвітньої підготовки – Маруховський Микита;
  •   голова секції економічних наук – Удовиченко Дарина.

Також до складу правління СНТ увійшли завідувачі відділень:

•   Мандибура Валентина Юріївна – в.о. завідувача відділення загальноосвітньої підготовки;
  •   Вайнорес Ірина Григорівна – завідувач економічного відділення;
  •   Некіз Тетяна Анатоліївна – завідувач юридичного відділення та відділення інформаційних технологій.

Науковими керівниками секцій Студентського наукового товариства Коледжу стали:

•   Двірська Оксана Василівна – керівник секції правових наук;
  •   Сасім Марина Олександрівна – керівник секції інформаційних технологій;
  •   Плетенецька Світлана Михайлівна – керівник секції економічних наук;
  •   Кудряшова Світлана Вікторівна – керівник секції наук загальноосвітньої підготовки.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції за плідну та творчу роботу під час заходу. Дуже дякуємо лічильній комісії ІV Звітно-виборчої конференції Студентського наукового товариства Коледжу, зокрема Ханумі Гусейнгулієвій, а також Христині Остапенко та Анастасії Некрутенко.

Висловлюємо вдячність за якісну роботу, командність, відданість та натхнення складу правлінню СНТ 2018-2019 року виборчої каденції. Це – голова СНТ Соломії Кашубі, члени правління – Емілії Голубєвій (голова секці загальноосвітньої підготовки), Владиславу Косяну (голова секції правових наук), Владиславу Сліпчуку (голова секції інформаційних технологій), Аліні Давиденко (голова секції економічних наук), вченому секретареві – Дар’ї Серпун, а також активу СНТ – Ользі Микитенко, Валерії Куць, Ханумі Гусейнгулієвій.

Щиро вітаємо з перемогою новообраний склад Студентського наукового товариства, бажаємо всіляких успіхів, творчого натхнення, нових досягнень та перемог!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

IV звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства / КЕПІТ / 12.06.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 05 липня 2019 17:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася IV Звітно-виборча конференція СНТ КЕПІТу