Пишаємося нашими студентами! — Університет «КРОК»

Пишаємося нашими студентами!

24 червня 2019 Новини та події

21 червня 2019 року студент ІІІ курсу юридичного факультету Університету «КРОК», випускник КЕПІТу спеціальності «Право» Олександр Воробйов став лауреатом премії Київського міського голови!

Проект Олександра по організації і проходженні практики студентами у Верховній Раді та Національній поліції був оцінений мером Києва Віталієм Кличко за що й отримав премію від Київського голови!

Олександр щиро побажав успіхів усім тим хлопцям, які скористалися можливістю і отримали роботу у Верховній Раді, або пов'язали свій професійний шлях з Поліцією!

Він також подякував за підтримку друзям і всім тим, завдяки кому, цей проект став можливий: Олена Летіна, Микола Воробйов, Аліна Воробйова, Олена Сотник, Наталія Наконечна, Ольга Ковач, Оксана Сироїд та інші.

Пишаємося успіхами наших студентів та бажаємо подальшого запалу!

Оновлено: Середа, 26 червня 2019 09:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося нашими студентами!