Прогресивні та прогресильні викладачі Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Прогресивні та прогресильні викладачі Університету «КРОК»

10 червня 2019 Новини та події

З 7 по 9 червня 2019 року викладачі Університету «КРОК» взяли участь в інтенсиві «Викладачі ін екшн» від ГО «Прогресильні».

Заступник завідувача кафедри теорії історії держави та права Іван Баликін, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Тетяна Далявська та завідувач кафедри дизайну  Надія Лоліна взяли активну участь в інтенсиві.

Основними завданнями заходу стали:

• конкретизувати проблеми в системі вищої освіти та знайти шляхи їх вирішення,
  • отримати дієві інструменти адвокації прав викладачів у соціальній, правовій та трудовій сферах;
  • отримати навички ведення успішних переговорів, побудови стратегії та плану роботи з командою;
  • навчитися організовувати і проводити успішні громадські кампанії;
  • налагодити нетворкінг, горизонтальну комунікацію з колегами з різних регіонів.

І все це вже у звичних форматах живої бібліотеки, енерджайзерів, mind-mapping, 60% практики та 40% теорії, а також неформального спілкування!

Особливо приємним є той факт, що заступник завідувача кафедри теорії історії держави та права Іван Баликін виступив у ролі «книги» у форматі «Живої бібліотеки» під час заходу. Він поділився з усіма учасниками власним досвідом з адвокації та розповів про проект MEDIATS в якому зараз активно задіяний Університет «КРОК».

Це вже не перший захід від ГО «Прогресильні» до якого долучаються наші викладачі. Адже, викладачі Університету «КРОК» теж сильні, бо прогресильні!

Оновлено: Понеділок, 10 червня 2019 18:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Прогресивні та прогресильні викладачі Університету «КРОК»