Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням Міжнародного сертифікату ЄС! — Університет «КРОК»

Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням Міжнародного сертифікату ЄС!

10 червня 2019 Новини та події

Наприкінці весни 2018 року у рамках акредитаційної справи щодо бакалавра «Експортноорієнтований менеджмент», а також магістерської програми «Міжнародний бізнес та управління експортом» наш Університет відвідали незалежені експерти з Європеського Союзу (Німеччина).

Після ретельного тривалого вивчення акредитаційної справи Рада Агентства із забезпечення якості та акредитації (Австрія) наприкінці минулого року повідомила про успішну акредитацію бакалаврської програми Експортноорієнтований менеджмент та магістерської програми Міжнародний бізнес та управління експортом.

Щиро вітаємо кафедру міжнародних економічних відносин з успішною акредитацією та радіємо гарним новинам!

Оновлено: Понеділок, 10 червня 2019 18:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням Міжнародного сертифікату ЄС!