Університет "КРОК" нагороджено дипломом та гран-прі «Лідер вищої освіти» — Університет «КРОК»

Університет "КРОК" нагороджено дипломом та гран-прі «Лідер вищої освіти»

12 березня 2012 Новини та події

«Лідер вищої освіти»В межах ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти – 2012" проводився рейтинговий виставковий конкурс для ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Для учасників рейтингового конкурсу Оргкомітет виставки представив групи ранжування ВНЗ відповідно до ідентифікаційної класифікації системи рейтингового оцінювання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за 92 показниками.

Для проведення ранжування були використані показники діяльності ВНЗ усіх форм власності, надані учасниками заходу, за напрямами:

• Національне визнання.
  • Міжнародна діяльність.
  • Наукова діяльність.
  • Підготовка науково-педагогічних кадрів.
  • Студентська діяльність.
  • Інформаційні ресурси та соціальна інфраструктура.

Університет «КРОК» має найвищі показники за представленими вище показниками у рейтинговому конкурсі та був удостоєний престижної нагороди «Лідер вищої освіти».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет "КРОК" нагороджено дипломом та гран-прі «Лідер вищої освіти»