Професор В.Г. Алькема взяв участь у VIII Національному молитовному сніданку за Україну — Університет «КРОК»

30 травня 2019 Новини та події

30 травня 2019 року в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» пройшов VIII Національний молитовний сніданок, одним із учасників якого став завідувач кафедри управлінських технологій доктор економічних наук, професор Віктор Григорович Алькема.

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, політиків, державних діячів, урядовців є традиційними у багатьох демократичних країнах. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, Німеччині, Норвегії та інших країнах.

Головуючим на сніданку був митрополит римо-католицької церкви Віталій Кривицький. Серед запрошених – керівництво Держави, представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, члени парламентів країн Євросоюзу, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, перший Президент України Леонід Кравчук, почесний патріарх Православної церкви України Філарет, народні депутати України, члени Уряду, депутати парламентів країн Євросоюзу і США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій.

Під час заходу виступали перший Президент України Леонід Кравчук, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, мер Львова Андрій Садовий, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Молитву за національну систему освіти виголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Особисту зворушливу історію про свою маму розповів співак Михайло Хома (Дзідзьо). Була також виголошена промова про новообраного Президента України та молитва за перемогу і мир в Україні.

Радіємо, що одним із учасників цієї важливої для України події став завідувач кафедри управлінських технологій доктор економічних наук, професор Віктор Алькема. З його вражень: в Україні за останнє десятиріччя стало доброю традицією проведення щорічних національних молитовних сніданків. Такі заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, дипломатів та релігійних лідерів нашої планети.

Оновлено: Понеділок, 03 червня 2019 13:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професор В.Г. Алькема взяв участь у VIII Національному молитовному сніданку за Україну