В.Г. Алькема виступив на ІХ Всеукраїнському семінарі — Університет «КРОК»

В.Г. Алькема виступив на ІХ Всеукраїнському семінарі

24 травня 2019 Новини та події

23 травня 2019 року завідувач кафедри управлінських технологій Алькема В.Г. виступив на ІX Всеукраїнському семінарі «Ліцензування, акредитація, національна система кваліфікацій у контексті реформування вищої освіти України».

Віктор Григорович Алькема виступив з доповіддю «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти: цінності, завдання, розробки та перспективи» на семінарі, організованому Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти на базі Київського національного університету технологій та дизайну.

У своїй доповіді розкрив бачення НАЗЯВО щодо нових підходів до реалізації процедури акредитації освітніх програм. Доповідь викликала значний інтерес у представників ВЗО України. Під час заходу Віктору Григоровичу поставили низку запитань. Він був приємно вражений мотивацією колег до удосконалення якості освітньої діяльності.

Щиро пишаємося залученістю наших колег до можливостей запровадженя реальних змін для покращення системи вищої освіти.

Оновлено: П'ятниця, 24 травня 2019 13:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В.Г. Алькема виступив на ІХ Всеукраїнському семінарі