Туризм: тренінг загальних компетентностей в дії — Університет «КРОК»

Туризм: тренінг загальних компетентностей в дії

11 травня 2019 Новини та події

23-24 квітня 2019 року студенти 1-3 курсів спеціальності «Туризм» стали учасниками тренінгу загальних компетентностей, організованого Центром розвитку кар’єри.

У рамках тренінгу професійні студії саме для нашої спеціальності проводили одні з кращих фахівців сфери обслуговування.

Професійна студія «Управління конфліктами» проводилася під патронатом Ірини Магалецької – керівника відділу навчання «Reikartz Hotel Group».

Професійну студію «Постановка цілей» проводили представники готелю «Hilton» Інна Князєва, менеджер з навчання та розвитку персоналу, та Анастасія Форостяна, асистент менеджера з навчання та розвитку персоналу.

Заняття проходили надзвичайно динамічно. Студенти із задоволенням слухали фахівців, активно виконували творчі завдання, використовуючи інтернет-мережу, працюючи в командах.

Захоплені очі студентів, бажання розвиватися, рівняючись на справжніх фахівців своєї справи!

Кафедра туризму щиро дякує шановним гостям за високий професіоналізм та відданість справі!

Кафедра туризму надзвичайно вдячна Центру розвитку кар’єри, особисто Карлову Олександру Федоровичу та Желепі Аліні Андріївні, за професійно організовані заходи та глибоку відповідальність!

Туризм: тренінг загальних компетентностей в дії / Кафедра туризму / 24.04.2019 - .25.04.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 14 травня 2019 13:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: тренінг загальних компетентностей в дії